На базі Освітнього центру «Успіхх» діє бюро перекладів, що пропонує як усний, так і письмовий переклад текстів на різну тематику. Високий професіоналізм наших фахівців – це запорука Вашого успіху та гарантія якісного та швидкого перекладу.

Наш освітній центр може допомогти Вам у наступному:

  • Професійний письмовий переклад документів.
  • Професійний усний переклад.


Наш центр здійснює переклади текстів різної тематики: загальної, художньої,  медичної, юридичної, технічної, тощо. Крім того, бюро перекладів Освітнього центру «Успіхх» здійснює переклад листів та документів та пропонує їх подальше нотаріальне завірення.

При проведенні ділових переговорів, презентацій, семінарів та інших заходів, у яких братимуть участь іноземні представники, Ви можете довірити переклад досвідченим перекладачам Освітнього центру «Успіхх».

Ми завжди прагнемо максимально враховувати побажання клієнтів та гарантуємо конфіденційність та якість виконаної роботи. 


Освітній центр «Успіхх» пропонує послуги перекладу: професійний усний та письмовий переклади. Наше бюро перекладів пропонує своїм клієнтам переклади у різноманітних галузях: юридичній, фінансовій та економічній, медичній, соціальній та інших. Висока кваліфікація професіоналівОсвітнього центру «Успіхх» дозволяє виконувати переклади текстів будь-якої складності.

Крім того, наші перекладачі виконують усні переклади на ділових переговорах, засіданнях, семінарах та конференціях. Бюро перекладів «Успіхх»також  забезпечує переклад на виробництві  під час навчання персоналу, встановленні обладнання, тощо.
Високий фаховий рівень працівників Освітнього центру гарантує бездоганну якість перекладу.