Грудень… Новий Рік… Різдво, а там не за горами і травень.  Місяць, коли кожен випускник школи постає перед питанням: «А що далі?» А далі вступ у вуз – перший екзамен в доросле життя. І тоді показником успішності стає здача ЗНО. Зрозуміло, що на сьогоднішній день школа не дає тих вмінь, які потрібні для поступання. І тоді батьки шукають можливість дати дитині ті знання, які дадуть можливість скласти ЗНО на високий бал. У Рівному, якісно підготуватися до здачі ЗНО можна у Освітньому центрі «Успіхх», кваліфіковані викладачі якого вже не перший рік готують школярів до такого важливого та нелегкого випробування.

Освітній центр «Успіхх» готує майбутніх абітурієнтів до складання ЗНО з усіх базових дисциплін. Підготовку проводять викладачі-практики з чималим досвідом роботи. Кожен з них знає і розуміє, що багато залежить від того, як буде подано матеріал, на скільки добросовісно буде вичитана програма, у якій кількості буде розв’язано тестів. Тобто, на скільки учень буде адаптований до умов ЗНО.

Даний освітній центр максимально намагається видати матеріал, необхідний для здачі іспитів та максимально занурити в середовище проведення ЗНО. Освітній центр «Успіхх» проводить не лише підготовку до ЗНО до останнього дня перед здачею іспиту, а й пробне ЗНО. І до речі, проводить безкоштовно. Крім того, викладачі центру розробили ряд порад та рекомендацій, які допомагають скласти іспити.

Для початку, Вам слід визначитися з предметами з яких Ви плануєте складати іспит. Це дасть Вам змогу налаштуватися психологічно та почати систематичну підготовку до нього. Для того, щоб скласти уявлення про те, з чим саме Ви маєте справу, пройдіть минулорічні тести ЗНО. Це також допоможе Вам реально оцінити Ваш рівень знань та визначити слабкі місця. Наступним кроком є вибір способу підготовки до іспиту. Більшість учнів звертаються до репетиторів та на підготовчі курси. Після цього, не зволікайте та починайте підготовку, слідкуйте за новинами та регулярно проходьте онлайн-тестування. Дотримуючись цих рекомендацій, Ви гарантовано складете іспит успішно!